20 Hot Blast

20 sıcak patlama olarak dilimize çevrilen 20 Hot Blast slot oyunu, EGT işletmesinin popüler opsiyonları içinde yer almaktadır. Makara sayısı 5 şeklindedir. Girişin hemen ardından makaraların dönmesini otomatik bir biçimde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yatırım miktarının ikiye katlanması gibi bir fırsat da sunulmaktadır. Mobil ve bilgisayar üzerinden oynanabilir.

20 Hot Blast Nasıl Oynanır?

20 Hot Blast bilgisayar ya da mobil üzerinden oynanır. Bu noktada bir zorluk söz konusu değildir. Önemli olan ise oyuna giriş sonrasında yatırım miktarına karar vermek ve bunun ardından hemen oyunu başlatmaktır. Bu noktada bir sınırlama yoktur. 1 TL ile bile oynayabilirsiniz. Ancak bu şekilde slot üzerinden kazanım şansını elde etmeniz çok zordur. O yüzden miktarı çoğaltmak en mantıklı yol olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oyun panelinde hazır miktarlar vardır. Butonların üzerinde yazılı sayılarla ifade edilmektedir. Bunların başında 20 TL gelmektedir. Hemen bununla başlanabilir. Böylelikle birkaç ödeme hattı açılır. 40 TL, 100 TL ve hatta 400 TL üzerinden katılım şansınızı da mevcuttur. Tüm bunların sonrasında oyunu başlatmalısınız. Yani makaraların dönmesini sağlamak gerekmektedir. Bu da turuncu renkli olan buton sayesinde kolaydır. Sonrası ise kesinlikle şansınıza kalmıştır.

20 Hot Blast Kuralları

20 Hot Blast oyun kuralları ve puanlama şöyledir;

  • Oyunda dikkat çeken temel nokta yatırım miktarıdır. Bu ne kadar yüksek olursa eşleştirilmiş olan simgeler üzerinden kazanılacak olan tutar da o kadar fazla olacaktır.
  • Buna göre ilk olarak Wild simgesinden bahsetmek lazım ve bu siyah renkli bir bomba olarak tasarlanmıştır. Her sembol yerine kullanılır. Bunun tek bir istisnası vardır ve o da yeşil para kesesidir. Yani wild geldiğinde ödeme hatlarına göre simge yerine geçer ve bunun sonrasında da para kazandırmaktadır.
  • Aynı zamanda scatter sembolü de oyun içinde mevcuttur. Bu da para kesesidir. Üstünde dolar işareti vardır. 5 tane yakalanması durumunda 200000 TL alabilirsiniz. Bu son derece yüksektir. Hatta oyundaki en avantajlı miktar olduğunu hemen ifade etmek lazım.
  • Değer sıralamasına göre kırmızı 7, yeşil renkli bar simgesi, erik, zil, turuncu bar, limon görselleri de mevcuttur.
  • Oyunda yer alan jackpot karları sıralamasında miktara göre sınıflandırma yapılmıştır. Sinek birinci level demektir. Karo ise ikinci olarak karşımıza çıkar. Kupa üç iken bunların içinde en değerli olanı ise maçadır.

20 Hot Blast Tasarımı Nasıl?

20 Hot Blast slot tasarımı sorunsuz olmasının yanı sıra aynı zamanda çok şıktır. Kırmızı ve turuncu karşımı olan bir renk kullanılmıştır. Oyuna bu şekilde ayrı bir hava katılmış olduğunu hemen ifade etmek lazım. Bunun yanı sıra jackpot miktarları konusunda merak eden kişiler bunun yanıtını özel bölümde sürekli artacak şekilde gösterilmiş yerden alabilirler. Hareketli, tasarımı şık ve aynı zamanda kullanımı kolay olan bir panel de öne çıkar.

Panelde şans dileyen bir yazı vardır. Bunun en sol kısmında balance yazar. Toplam bakiye gösterilmektedir. Altında ise ekran büyütme, ses kapatma, bilgi alma, oyunu başlatma tuşu bulunur. İsteyen kişiler spin işlemini ayarlayabilirler. Böylelikle makaraların her dönüşünden sonra yeniden başlatmak için hamle yapmaya gerek kalmaz. Bu bir avantajdır.

20 Hot Blast Mobil Cihazlarda Oynanır mı?

20 Hot Blast mobil uyumlu bir oyun olmasından dolayı artık bilgisayar olmadan da giriş işlemlerinin rahatlıkla yapılması mümkündür. Erişim sağlamak basittir. Oyunun olduğu siteye giriş sonrasında tıklama ile slotu hemen açabilirsiniz. Bunu birden çok altyapılı cihaz üzerinden gerçekleştirme konusunda bir sorun yoktur. Gerek IOS adındaki iphone telefonlarda kullanılan altyapı, gerekse Google üretimi olan Android üzerinden şansınızı deneyebilirsiniz.

20 Hot Blast Hangi Sitelerde Var?

Çok sayıda farklı işletmenin resmi sayfası üzerinden 20 Hot Blast katılımını yapmak zaman alan bir işlem değildir. Lisansları olan ve para ödeme konusunda sıkıntısı bulunmayan işletmeler tercih edilir. Üyelik aşaması söz konusudur. Aynı zamanda yatırım işlemlerinin tamamlanması sürecin bir parçası olarak kabul edilmektedir. Giriş sonrasında hemen slotu başlatabilirsiniz. Bağlantının kopması ya da kesilmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Bu noktada altyapı çok hızlıdır.